Firma Vastex s.r.o. sa už vyše desť rokov venuje výrobnej, spracovateľskej a obchodnej činnosti. Prevádzka firmy sa rozprestiera na veľkom pozemku s výrobnou halou, skladovacími priestorami a administratívnou budovou.
Našou hlavnou činnosťou je spracovanie dreva, píliarska výroba a veľkoobchodný-maloobchodný predaj reziva. Moderné vysokovýkonné gátre zn. PRIMULTINNI a WEP-UPK100 dokážu porezať guľatinu s priemerom od 0 až do 130 cm. To nám umožňuje vyrábať a ponúkať aj atypické druhy reziva. Našimi zákazníkmi sú domáci aj zahraniční odberatelia. Sú medzi nimi veťké spoločnosti ako aj menšie stolárske a stavebné firmy a občania.
Vyhľadávanou činnosťou je predaj plynov. Dodávateľom technických plynov je spoločnosť Messer Tatragas. Plyny sú predávané v oceľových flašiach alebo paletách. Značkový propán a propán-bután od spoločnosti PROBUGAS je predávaný vo fľašiach prevažne s hmotnosťou 2, 10 a 33 kg. Dodávame taktiež pohonný propán plyn VIFF pre vysokozdvižné vozíky.
Vo svojej práci kladieme dôraz na vysokú kvalitu, dodržiavanie dohodnutých podmienok a termínov a to všetko za výhodné ceny.
Pozývame Vás prezrieť si našu internetovú ponuku.
Radi Vás privítame v našej prevádzke.
O firme Vastex s.r.o.
Tel / Fax:   051 / 7733  015     Tel:  051 / 7710  677,  7493  972